BC logo didelis

+370 633 74777

kasetes

Spausdintuvų kasetės

Šiandien, naudojantiems spausdintuvus, yra labai daug skirtingų būdų įsigyti eksploatacines medžiagas. Norint sužinoti kuris būdas tinkamiausias Jums, reikia atsakyti į kelis svarbiausius klausimus:

  • kokiam įrenginiui reikia kasečių
  • kaip dažnai ir kiek kopijų spausdinate ar kopijuojate
  • kokie Jūsų prioritetai ir reikalavimai spaudiniams ir įrangos eksploatacijai

Alternatyvios kasetės – dažniausiai tai pigiausias būdas įsigyti naują kasetę, tačiau labiau tinkamas senesniems kopijavimo įrenginiams ar paprastesniems rašaliniams spausdintuvams. Esame kruopščiai atrinkę tik patikimus ir išbadytus gamintojus bei gaminius, tačiau jie dažniausiai brangesni už pačius pigiausius įmanomus pasiūlymus. Tačiau net pasirinkus ir kokybiškas alternatyvias kasetes jų pildymų skaičius yra labai ribotas.

Rinkdamiesi patį pigiausią įmanomą produktą rinkoje, būkite pasiruošę susidurti su spausdinimo kokybės pablogėjimai, greitesniu pagrindinių spausdintuvo mazgų dėvėjimusi ar gedimais bei mažesniu atspausdintų kopijų kiekiu nei deklaruoja gamintojas.

Originalios kasetės – užtikrina be kompromisų geriausią spausdinimo kokybę, tačiau tai yra pats brangiausias pasirinkimas. Dažniausiai jis yra geriausias naudojantiems brangią, plačiaformačio spausdinimo įrangą ar siekiantiems turėti idealų spaudinių vaizdą ir atspalvius.

Susisiekite