BitCare :: Microsoft keičia pažadą dėl nemokamos licencinės Windows 10 gavimo
Microsoft keičia pažadą dėl nemokamos licencinės Windows 10 gavimo
#

Dar visai neseniai Microsoft tinklaraštyje buvo pasirodžiusi naujiena, kad programos Windows Insider dalyviai galės nemokamai gauti galutinę licencinę Windows 10 versiją, tiesiog sukurdami Microsoft paskyrą.

Nuo to laiko programinės įrangos gigantas suspėjo pakeisti savo pirminį įrašą. Jei anksčiau buvo kalbama, kad Windows Insider dalyviai gaus galutinę aktyvuotą sistemos versiją, tai dabar kalbama apie „galutinės Windows 10 versijos gavimą“, neminint jokios aktyvacijos.

Taip pat pateikiamas „paaiškinimas“, kuris gali dar labiau supainioti: „Svarbu paminėti, kad tik licencinių Windows 7 ir 8.1 operacinių sistemų naudotojai galės nemokamai atsinaujinti iki Windows 10“.

gabriel-aul-tweet-second-02

Tai prieštarauja ankstesniems Windows Insider programos vadovo Gabriel Aul žodžiams, kad iki galutinės versijos atnaujintos Windows 10 Preview sistemos, jei vartotojai yra Windows Insider programos dalyviai, bus licencinės.

Panašu, kad iš pradžių nudžiuginusi, Microsoft nusprendė sugrįžti prie ankstesnės praktikos – Windows 10 Preview testuotojai neturėtų tikėtis, kad nemokamai gaus legalią operacinės sistemos galutinę versiją. Analogiška politika buvo vykdoma ir Windows 8 atžvilgiu.