BitCare :: Kasetės spausdintuvams

Šiandien, naudojantiems spausdintuvus, yra labai daug skirtingų būdų įsigyti eksploatacines medžiagas. Norint sužinoti kuris būdas tinkamiausias Jums, reikia atsakyti į kelis svarbiausius klausimus: kokiam įrenginiui reikia kasečių; kaip dažnai ir kiek kopijų spausdinate ar kopijuojate; kokie Jūsų prioritetai ir reikalavimai spaudiniams ir įrangos eksploatacijai.

Kasečių pildymas – mūsų patirtis rodo, kad tai geriausias būdas naudojantiems nespalvotus lazerinius spausdintuvus ar daugiafunkcinius įrenginius. Tai ne tik iki 70% mažesnės spausdinimo sąnaudos lyginant su originalių kasečių pirkimu ar draugiškiausias pasirinkimas mus supančiai aplinkai ir gamtai, bet ir užtikrinantis tinkamą spausdinimo kokybę. Žinoma rinkoje yra nemažai nekokybiškai arba nesilaikant technologinių procesų atliekamų spausdintuvų kasečių pildymo paslaugų, todėl mūsų įmonės kokybiškai užpildytoms kasetėms visada suteikiame 100% garantiją.

Alternatyvios kasetės – dažniausiai tai pigiausias būdas įsigyti naują kasetę., tačiau labiau tinkamas senesniems kopijavimo įrenginiams ar paprastesniems rašaliniams spausdintuvams. Esame kruopščiai atrinkę tik patikimus ir išbadytus gamintojus bei gaminius, tačiau jie dažniausiai brangesni už pačius pigiausius įmanomus pasiūlymus. Tačiau net pasirinkus ir kokybiškas alternatyvias kasetes jų pildymų skaičius yra labai ribotas.

Rinkdamiesi patį pigiausią įmanomą produktą rinkoje, būkite pasiruošę susidurti su spausdinimo kokybės pablogėjimai, greitesniu pagrindinių spausdintuvo mazgų dėvėjimusi ar gedimais bei mažesniu atspausdintų kopijų kiekiu nei deklaruoja gamintojas.

Originalios kasetės – užtikrina be kompromisų geriausią spausdinimo kokybę, tačiau tai yra pats brangiausias pasirinkimas. Dažniausiai jis yra geriausias naudojantiems brangią, plačiaformačio spausdinimo įrangą ar siekiantiems turėti idealų spaudinių vaizdą ir atspalvius.

BitCare kasetės – tai pasirinkimas kokybe prilygstantis originalioms kasetėms, tačiau kainuojantis kaip kokybiška alternatyvi kasetė. Visos BitCare kasetės pagamintos naudojant tik originalių kasečių korpusus, todėl jas galima pildyti tiek pat kartų kaip ir originalias. Vienintelis šio pasirinkimo trūkumas, kad tokias kasetes galime pasiūlyti tik populiariausių modelių spausdintuvams. Pasirinkus BitCare kasetes ir jas išnaudojus pildant, tai mažiausias spausdinimo ir kopijavimo sąnaudas garantuojantis pasirinkimas.