BitCare :: IT sistemų priežiūra

Nuolatinė įmonių ir įstaigų informacinių sistemų priežiūra, kad Jūsų darbas vyktų sklandžiai, o naudojamos IT sistemos užtikrintų didžiausią efektyvumą. Visą Jūsų IT ūkį inventorizuosime ir jo priežiūrą organizuosime taip, kad visas galimas problemas išspręstume anksčiau nei jos atsiras, o įvykus gedimui jis būtų išsprendžiamas nedelsiant. Įsipareigojame kartą per mėnesį patikrinti Jūsų turimą įrangą, kompiuterių apsaugą nuo virusų ir kitų nepageidaujamų programų. Kas pusę metų atlikti kompiuterių pilną profilaktiką, patikrinant visus pagrindinius kompiuterio komponentus, išvalant dulkes. Kas pusę metų atlikti spausdintuvų profilaktiką, dulkių ir kitų nešvarumų išsiurbimą, lapo paėmimo ratuko valymą, spausdintuvo keičiamų detalių apžiūrą ir diagnostiką. Kartą per metus peržiūrėsime vietinio tinklo įrangą, patikrinsime visus internetinius kabelius esant poreikiui pakeisime kabelių antgalius. Ir nuolat pateiksime informaciją apie Jūsų turimos IT įrangos būklę ir pasiūlymus kaip galime optimizuoti Jūsų IT ūkį. Klientams besinaudojantiems nuolatine IT sistemų priežiūra visada teikiame pirmumą, greitai reaguojame į gedimą ir jį šaliname greičiausiu įmanomu būdu. Nemokamai teikiame konsultacijas telefonu ar nuotoliniu būdu prisijungę prie jūsų kompiuterio.

Nuolatinė IT sistemų priežiūra, tai geriausias sprendimas, leidžiantis visą dėmesį skirti pagrindinei Jūsų įmonės veiklai ir tuo pačiu turėti saugų, patikimą ir patikimai veikianti IT ūkį, kuris užtikrina dirbą be trukdžių.

1.1 Kompiuteriniai tinklai

Laidiniai arba belaidžiai. Dirbame su naujos kartos belaide įranga užtikrinančia maksimalų greitį, teikimo atstumą ir ryšio padengimą patalpų viduje bei išorėje.

1.2.Interneto projektai

Reprezentaciniai interneto puslapiai, elektroninės parduotuvės, SEO ir AdWords paslaugos bei kiti programavimo, interneto puslapių atnaujinimo ir priežiūros darbai.