BC logo didelis

+370 633 74777

Grąžinimo taisyklės

Jei Pirkėjas yra vartotojas, kaip nurodyta Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.2281 straipsnyje, jis turi teisę atsisakyti pirkimo – pardavimo sutarties, pranešdamas ar parašydamas UAB „BitCare“ pasinaudojus teise atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties, taikomos šios prekių gražinimo taisyklės:

 1. Grąžinimo teisės: Pirkėjai turi teisę atsisakyti prekės/paslaugos pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešdami apie tai pardavėjui per 14 kalendorines dienas nuo prekės pristatymo ar paslaugos gavimo momento. Pranešimus galima siųsti el. paštu: info@bitcare.lt arba paštu Sedos g. 34A -112 kab., LT-87101, Telšiai.
 2. Grąžinimo išlaidos: Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas.
 3. Nekokybiškų prekių keitimas: UAB „BitCare” įsipareigoja be papildomo mokesčio pakeisti nekokybišką spausdintuvo kasetę į naują.
 4. Garantija: 100% GARANTIJA spausdintuvo kasetėms, kol baigiasi rašalas arba tonerio milteliai, bet ne ilgiau kaip 1 (vienus) metus nuo dažančiųjų miltelių kasetės pirkimo ir ne daugiau kaip 2 (du) mėnesius nuo rašalo kasetės pirkimo. Garantija negalioja toms spausdintuvo kasetėms, kurios buvo naudojamos ne pagal paskirtį.
 5. Gavus patvirtinimą apie sutarties atsisakymą: Pirkėjas, gavęs Pardavėjo patvirtinimą apie Sutarties atsisakymą, privalo su Pardavėju suderinti prekių grąžinimo būdą bei laiką ne vėliau kaip per 5 darbo dienas.
 6. Sutarties nutraukimas: Pirkėjas gali nutraukti sutartį dėl prekių pirkimo-pardavimo tik tuo atveju, jeigu prekė nėra pagal specialų kliento užsakymą pristatyta arba jeigu prekės nebuvo naudotos ir jų išvaizda nėra pasikeitusi.
 7. Prekės grąžinimo sąlygos: Grąžinama prekė turi būti tvarkinga: nepažeista originali pakuotė, prekė švari, nesubraižyta, prekės serijos numeriai ant pakuotės ir prekės turi sutapti. Grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas.
 8. Pardavėjo teisė nepriimti grąžintų prekių: Pardavėjas pasilieka teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko grąžinimo tvarkos arba prekė (jos pakuotė) pažeista.
 9. Pinigų grąžinimas: Pardavėjas, gavęs pranešimą apie sutarties atsisakymą, ne vėliau kaip per 14 dienų atsiima Prekes iš Pirkėjo ir grąžina Pirkėjui už jas sumokėtus pinigus.
 10. Transporto išlaidos: Pirkėjas pilnai padengia transporto išlaidas, išskyrus atvejį, kai prekes Pardavėjui grąžina pats, Pardavėjo nurodytu adresu.
 11. Nekokybiškų prekių grąžinimas: Pardavėjas įsipareigoja priimti Pirkėjo grąžinamas nekokybiškas prekes ir, nesant Pirkėjo prieštaravimo, savo sąskaita jas pakeisti analogiškomis tinkamos kokybės prekėmis. Jei tokios prekės neturi, grąžinami už prekes sumokėti pinigai.
 12. Kontaktai: Jei turite klausimų, susisiekite su mumis telefonu +370 633 74777 arba el. paštu info@bitcare.lt.

Susisiekite